SESSIES & PLANNING

Groepsindeling

Op basis van leeftijd en/of niveau.

Timing

Vrijdag: 18-19 u.
Zaterdag: 10-11 u.
Zondag: 10.30-11.30 u.*

* voor de indoortrainingen op zondag zijn er twee shifts: 9.30-10.30 u. en 10.30-11.30 u.
P.S. Geen training tijdens vakanties en op feestdagen.

Sessie A

10 weekends van september tot december

Sessie B

10 weekends van januari tot april

Sessie C

5 weekends in mei en juni

*Let op: De laatste 3 trainingen van sessie B konden niet doorgaan omwille van de Covid-19 maatregelen.
Ondertussen kregen we groen licht om de trainingen te hervatten.

De inhaalmomenten voor sessie B (zowel op vrijdag, zaterdag als zondag) worden ingepland op 3 woensdagen tussen 15u30 en 18u30.
Ouders van kinderen ingeschreven waren voor sessie B zullen nog een mail krijgen met de praktische afspraken.

Hieronder alvast de verschillende tijdssloten die strikt moeten nageleefd worden:

Inhaaltrainingen op woensdag tussen 15u30 en 18u30:

15u30 – 16u30: Groep vrijdag 1
15u45 – 16u45: Groep vrijdag 2
16u00 – 17u00: Groep vrijdag 3

16u15 – 17u15: Groep zaterdag 1 + kleutervoetbal
16u30 – 17u30: Groep zaterdag 2
16u45 – 17u45: Groep zaterdag 3

17u00 – 18u00: Groep zondag 1 en 3
17u15 – 17u15: Groep zondag  2 en 5
17u30 – 18u30: Groep zaterdag 4 en 6

Sessie C: aanpassing data (covid-19)

*Let op: Omwille van de Covid-19 maatregelen kon sessie C niet opstarten zoals aanvankelijk gepland.
Ondertussen kregen we groen licht om de trainingen te hervatten.

We werken met verschillende tijdssloten om zoveel mogelijk spreiding te creëren.
Ouders van kinderen die inschrijven voor sessie C  zullen nog een mail krijgen met de praktische afspraken en exacte uren waarop de kinderen verwacht worden.

Hieronder alvast de verschillende tijdssloten die strikt moeten nageleefd worden:

Vrijdag (sessie C):

17u30 – 18u30: Groep vrijdag 1
17u45 – 18u45: Groep vrijdag 2
18u00 – 19u00: Groep vrijdag 3
18u00 – 19u00: Groep vrijdag 4
18u15– 19u15: Groep vrijdag 5

Zaterdag (sessie C):

09u30 – 10u30: Groep kleutervoetbal
09u45 – 10u45: Groep zaterdag 1
10u00 – 11u00: Groep zaterdag 2
10u15– 11u15: Groep zaterdag 3
10u30– 11u30: Groep zaterdag 4

zondag (sessie C):

09u30 – 10u30: Groep zondag 1 en 3
09u45 – 10u45: Groep zondag 2 en 5
10u00– 11u00: Groep zondag 4, 6 en 7

Wekelijkse trainingen vrijdag Sessie C 2020

29/05/202017:30 - 19:15 *Blaarmeersen terrein C
05/06/202017:30 - 19:15 *Blaarmeersen terrein C
12/06/202017:30 - 19:15 *Blaarmeersen terrein C
19/06/202017:30 - 19:15 *Blaarmeersen terrein C
26/06/202017:30 - 19:15 *Blaarmeersen terrein C
(mogelijks moeten we uitwijken naar HT Zwijnaarde omwille van de keizer karel cup)
Klik hier om in te schrijven!

Wekelijkse trainingen zaterdag Sessie C 2020

30/05/202009:30 - 11:30Blaarmeersen terrein C
06/06/202009:30 - 11:30Blaarmeersen terrein C
13/06/202009:30 - 11:30Blaarmeersen terrein C
20/06/202009:30 - 11:30Blaarmeersen terrein C
27/06/202009:30 - 11:30Blaarmeersen terrein C
(mogelijks moeten we uitwijken naar HT Zwijnaarde omwille van de keizer karel cup)
Klik hier om in te schrijven!

Wekelijkse trainingen zondag Sessie C 2020

31/05/202009:30 - 11:00Blaarmeersen terrein C
07/06/202009:30 - 11:00Blaarmeersen terrein C
14/06/202009:30 - 11:00Blaarmeersen terrein C
21/06/202009:30 - 11:00Blaarmeersen terrein C
28/06/202009:30 - 11:00Blaarmeersen terrein C
(mogelijks moeten we uitwijken naar HT Zwijnaarde omwille van de keizer karel cup)
Klik hier om in te schrijven!

Locatie

Tarief

ONZE FLITSENDE SPELERS AL GESPOT?

FOOTINSTRUCT

SLUIT JE AAN!

KLIK HIER

Liever sportiever…

in een sportmix!

in het zwembad!

just for fun!